Stacje ładowania samochodów w Tychach — popularne miejsca

arykuł w kategorii: Stacje ładowania,

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami stałego rozwoju elektromobilności w Polsce, a co za tym idzie, ciągle pojawiają się nowe punkty ładowania aut elektrycznych. Dzisiaj sprawdzimy więc, jak sytuacja wygląda w Tychach i w jakich popularnych miejscach znajdują się stacje ładowania samochodów właśnie.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Gemini Park

Gemini Park Tychy, zlokalizowane przy ul. Towarowej 2c, to jedno z największych centrów handlowych na Śląsku, a dzięki współpracy z GreenWay Polska, punkt ten staje się coraz bardziej przyjazny dla środowiska. Z powodzeniem można tu skorzystać z możliwości aż 7 stacji ładowania samochodów elektrycznych, które dostępne są przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Ładowarki aut elektrycznych na parkingu przy Auchan i OBI

Robiący zakupy w tyskim Auchan lub OBI przy al. Bielskiej 107 z powodzeniem mogą skorzystać z aż 6 stacji ładowania samochodów elektrycznych, nawet podczas robienia zakupów. Jest to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu tyszan i mieszkańców okolicznych miast odwiedzających te sklepy.

Naładuj samochód elektryczny w Galerii City Point

Galeria City Point w Tychach przy al. Jana Pawła II 16, to nowoczesne centrum handlowe z ładowarkami do samochodów elektrycznych. Warto wspomnieć o wyjątkowej lokalizacji tego miejsca, z uwagi na ciekawy design architektoniczny. Punkt ten czynny jest całą dobę, przez cały tydzień i pozwala na wygodne naładowanie swojego elektrycznego samochodu.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych w Wodnym Parku Tychy

Wodny Park Tychy zlokalizowany przy ul. Sikorskiego, to idealne miejsce dla rodzin i nie tylko, które oferuje różnorodne wodne atrakcje. Dodatkowym atutem tego tyskiego miejsca jest możliwość naładowania samochodu elektrycznego podczas wodnych szaleństw.

Tyskie stacje PKN Orlen z ładowarkami do aut elektrycznych

Swoje e-auto skutecznie naładujesz również na stacjach benzynowych PKN Orlen w Tychach, które zlokalizowane są przy ul. Beskidzkiej 60 oraz Fabrycznej 3A. Obydwa punkty otwarte są całodobowo, przez cały tydzień i z powodzeniem można skorzystać ze znajdujących się tam stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w tyskim Kauflandzie

Kolejną lokalizacją, w której tyszanie mogą naładować swoje samochody elektryczne, jest Kaufland znajdujący się przy ul. Tischnera 89. Tak jak w pozostałych punktach jest on dostępny dla właścicieli e-aut całodobowo i pozwala na komfortowe naładowanie samochodu.

Jak widać, w Tychach nie brakuje miejsc ze stacjami ładowania samochodów elektrycznych, w których można naładować swoje e-auto. Działania, które podejmuje miasto w zakresie rozwoju elektromobilności i dostępności tego typu punktów promuje zieloną mobilność i zdecydowanie poprawia jakość życia mieszkańców tego miasta. Wiemy również, że na tym nie koniec i w Tychach powstanie jeszcze więcej stacji ładowania samochodów elektrycznych, co pozwoli stać się jeszcze atrakcyjniejszym w oczach kierowców, coraz bardziej popularnych, elektryków.

wróć do wszystkich artykułów