Elektroenergetyka, przyłącza elektryczne

Elektroenergetyka

Nasz zespół tworzą eksperci w branży energetycznej. Dzięki temu możemy Ci zapewnić realizację kompleksowych przyłączy na niskim i średnim napięciu. Gwarantujemy bezpieczne podłączenie różnych obiektów, wśród których pojawiają się najczęściej: stacje ładowania, instalacje fotowoltaiczne czy też budynki przemysłowe. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz również zaplecze narzędziowe. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi, które pozwolą nam zadbać o skuteczne i bezpieczne zasilanie.

 

Oferta kompleksowych prac elektroenergetycznych obejmuje takie działania jak:

 

  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • budowę ziemnych oraz napowietrznych linii kablowych,
  • wyprowadzenie mocy z farm,
  • montaż rozdzielni elektrycznych, stacji transformatorowych,
  • montaż złącz kablowych,
  • wykonawstwo instalacji elektrycznych i przemysłowych.

Przyłącza elektryczne SIGMA

Przyłącze elektryczne pozwala na przesył prądu pomiędzy linią energetyczną a odbiorcą. Dzięki niemu możliwe jest odbieranie energii elektrycznej i zasilanie nią sprzętów, które potrzebują jej do działania. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Mamy doświadczenie, w którego zakres wchodzą prace budowlane i elektroenergetyczne. Umożliwiamy więc nie tylko podłączenie się do istniejącej sieci, ale i do własnej instalacji fotowoltaicznej. Z SIGMĄ możliwe jest połączenie wizji niezależności energetycznej w postaci instalacji fotowoltaicznej z tradycyjnym systemem dostarczania energii.

Rodzaje przyłączy elektrycznych

Oferujemy kompleksowe przyłącza elektryczne. Z nami połączysz się siecią elektroenergetyczną bez zbędnych komplikacji. Nasi eksperci wykonują budowę ziemnych oraz napowietrznych linii kablowych. Zakres prac zależy od wyboru inwestora. Doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Przyłącza elektroenergetyczne z jedną lub trzema fazami? Nie ma to żadnego znaczenia dla SIGMA. Potrzebne przyłącze niskiego napięcia dla budynków mieszkalnych? Skontaktuj się z nami! Zarządzasz zakładem przemysłowym? Potrzebne będzie przyłącze średniego napięcia. Oferujemy kompleksowe prace skrojone na miarę potrzeb inwestorów.

Ile kosztuje przyłącze elektryczne?

Koszt przyłącza elektrycznego nie jest wysoki, choć jego cena zależy od wielu czynników. Na to, ile przyjdzie nam za nie zapłacić, wpływa przede wszystkim rodzaj zamontowanego przyłącza. Kluczowe jest również to, jaka ma być moc przyłączeniowa. Przy cenie za przyłącze elektryczne nie bez znaczenia jest też długość przewodów. Na ostateczny koszt wpływają także prace wykonane przy montażu przyłącza, a które zlecić możesz naszym ekspertom.

Elektroenergetyka z SIGMA Technology & Energy Solutions

Oferujemy wysokiej jakości prace elektroenergetyczne wykonywane z należytą starannością. Nasi eksperci przygotowują dokumentację projektową oraz wykonawstwo instalacji elektrycznych i przemysłowych. Niezależnie od rodzaju obiektu, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Pomagamy podłączać stacje ładowania, farmy fotowoltaiczne, budynki przemysłowe, rozdzielnie elektryczne, stacje transformatorowe.

Gwarantujemy wysoką jakość, niezawodność, bezpieczeństwo. Mamy niezbędną wiedzę i umiejętności oraz zaplecze narzędziowe. Działamy na rynku od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie sprawia, że niestraszne nam żadne wyzwania. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi, które pozwalają nam zadbać nie tylko o skuteczne, ale przede wszystkim o bezpieczne zasilanie.

Zobacz również

Prace budowlane

Dowiedz się więcej

Zapytaj nas o szczegóły

Napisz do nas