SIGMA Technology & Energy
Solutions - poznaj nas bliżej

SIGMA - nasza energia,
Twoja przyszłość

Naszą misją jest wdrażanie nowoczesnych technologii, które ułatwiają życie, pozwalają na oszczędności i pomogą w redukcji zanieczyszczenia środowiska. Postaw na niezależność energetyczną i wybierz alternatywne źródło energii!

Poznaj naszą historię

SIGMA Technology & Energy Solutions to firma, za którą stoją ludzie z doświadczeniem nie tylko w branży elektromobilności, ale również pracach budowlanych i energetycznych. Dzięki temu gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji od profesjonalnego doradztwa poprzez przygotowanie instalacji po montaż i obsługę poinwestycyjną.

 

Nasza droga do zasłużenia na miano ekspertów nie była łatwa, ale pozwoliła nam zrozumieć potrzeby zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego oraz instytucjonalnego. Nauczeni doświadczeniem stworzyliśmy zespół projektantów, inżynierów z uprawnieniami branżowymi, za którym stoi pełne zaplecze narzędziowe.

 

Nowoczesne narzędzia IT pozwoliły nam stworzyć system, który zapewnia kompleksowe usługi projektowania, generalnego wykonawstwa oraz utrzymania i serwisu stacji ładowania oraz instalacji fotowoltaicznych. Poznaliśmy proces realizacji takich inwestycji od podszewki. Dlatego możesz być pewny, że jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.

blank
blank

Początek działalności

2013

2013

EV jako core biznes

2017

2017

Pierwsze realizacje EV

2018

2018

Zmiana formy działalności

2019

2019

Budowa zespołu handlowego

2020

2020

Zespół ekspertów

blank

Michał Sałata

CEO
blank

Rafał Kowalczyk

CEO
blank

Łukasz Grzyb

Koordynator ds. sprzedaży
blank

Szymon Marczyk

Koordynator projektu ds. elektrycznych

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt