Elektromobilność -
kompleksowa obsługa inwestycji

Wprowadź elektromobilność
z pomocą ekspertów

Elektromobilność to nowy kierunek rozwoju branży motoryzacyjnej. Dzięki niej masz szansę na długofalowe oszczędności związane z kosztem eksploatacji samochodu. Jeżeli obawiasz się o brak możliwości zasilania auta elektrycznego, nasza oferta pozwoli Ci pozbyć się tego problemu. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę związaną z montażem stacji ładowania w wybranym miejscu.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 200 projektów. Wiemy, jak zoptymalizować czas niezbędny do przeprowadzenia całego procesu. Zajmiemy się wszystkimi formalności i kompleksowym wdrożeniem inwestycji. Twoim zadaniem będzie wyłącznie dostarczenie informacji na temat potrzeb i oczekiwań.

Czym jest elektromobilność? Jakie usługi w tym zakresie świadczymy?

Elektromobilność jest stosunkowo nowym pojęciem, określa ono rozwiązania związane z wykorzystaniem pojazdów z napędem elektrycznym. Odnosi się nie tylko do poruszania się pojazdami tego typu, ale i do budowy infrastruktury pozwalającej na korzystanie z nich. Elektromobilność w Polsce nie stoi na wysokim poziomie, jednak zauważamy rosnący trend związany z poruszaniem się pojazdami o napędzie elektrycznym. W związku z tym EVSE (ang. Electric Vehicle Service Equipment), czyli sprzęt do zasilania pojazdów elektrycznych jest głównym obszarem naszego zainteresowania. Prowadzimy kompleksowe prace związane z budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Nasze działania rozpoczynamy od rozmowy z klientem, by móc jak najlepiej poznać jego potrzeby oraz oczekiwania. Następnie skupiamy się na sprawdzeniu istniejącej infrastruktury, by wykorzystana ładowarka EVSE była jak najlepiej do niej dostosowana. Po wykonaniu prac montażowych nasz klient nie jest pozostawiony sam sobie – świadczymy szerokie wsparcie podczas eksploatacji zamontowanych przez nas rozwiązań.

Elektromobilność z SIGMA Technology & Energy Solutions – dla kogo?

Nasze usługi związane z elektromobilnością kierujemy do szerokiego grona osób. Pierwszą grupą są klienci indywidualni, którzy chcą wybudować w swoim domu kompaktową stację ładowania pojazdów. Obsługujemy także klientów biznesowych oraz organy państwowe, które zainteresowane są rozwiązaniami z zakresu ESVE np. w związku ze zmianą oferowanych pracownikom pojazdów służbowych, jak i chęciami stworzenia punktów ładowania pojazdów dla swoich klientów. Osoby, jak i instytucje, które nie są w stanie sfinansować zakupu oraz montażu stacji ładowania pojazdów mogą skorzystać z naszej ofert dzierżawy stacji ładowania. Grupą docelową SIGMA Technology & Energy Solutions są także inwestorzy, chcący zarabiać na posadowieniu stacji ładowania pojazdu. Kompleksowe podejście do branży elektromobilności oraz szerokie doświadczenie pozwalają nam na spełnienie zindywidualizowanych potrzeb każdego z odbiorców naszych usług.

Zapytaj nas o szczegóły

Napisz do nas