Elektromobilność – inwestycja w przyszłość

Elektromobilność dla inwestorów

Chcesz zainwestować w elektromobilność? To doskonały sposób na pozyskanie dochodu pasywnego. Jeżeli dysponujesz odpowiednim kapitałem, jesteśmy otwarci na współpracę. Inwestycja we własną sieć stacji ładowania nie będzie wiązała się dla Ciebie z żadnymi dodatkowymi obowiązkami. My zajmiemy się budowa stacji ładowania oraz instalacją systemu zarządzania. Następnie ty opłacasz niewielką opłatę miesięczną, a w zamian otrzymujesz obsługę stacji ładowania.

Dzięki temu nie zostaniesz obciążony żadnymi obowiązkami. Jedyne, co musisz zrobić, to zainwestować. Następnie możesz oferować odpłatne ładowanie samochodów elektrycznych. Opłata będzie Twoim przychodem.

Czy inwestycja w elektromobilność się opłaca?

Każdy inwestor chce uzyskać jak najwięcej korzyści ze swoich działań. Dlatego może pojawić się pytanie o zwrot z takiej inwestycji. ROI zależy w tym przypadku przede wszystkim od lokalizacji oraz stawek za KWh. Warto jednak zwrócić uwagę, że Polacy mają coraz większą świadomość dotyczącą zalet elektromobilności.

Według Licznika elektromobilności PSPA i PZPM, pod koniec września 2020 liczba elektrycznych wynosiła 14,7 tys.  Prognozy wskazują jasno, że z roku na rok statystyki będą wzrastały. Wpływ na popularność takiego rozwiązania mają również systemy dofinansowań. Coraz więcej firm oraz osób prywatnych decyduje się na korzystanie z zalet elektromobilności. Dlatego bez wątpienia warto zastanowić się nad taką inwestycją.

Zapytaj nas o szczegóły

biuro@sigmapolska.pl