Prace budowlane
oraz zarządzanie projektami i nadzór
inwestorski

Prace budowlane

SIGMA Technology & Energy Solutions to zespół specjalistów, wśród których znajdują się również eksperci z branży budowlanej. Dzięki temu zapewniamy kompleksową realizację prac ogólnobudowlanych. Nie musisz wynajmować kolejnej firmy, by zrealizować wszystkie niezbędne działania. Nasz zespół profesjonalistów zapewni Ci pełną usługę z zakresu projektowania, wykonawstwa oraz nadzoru prac. Sprawdź, co obejmuje oferta prac budowlanych!

 

Wśród działań, w których możemy Ci pomóc, znajdują się:

 

  • budowanie konstrukcji betonowych i stalowych,
  • fundamentowanie,
  • instalacje sanitarne,
  • prace montażowe i wykończeniowe,
  • roboty ziemne,
  • instalacje gazowe.

Jakie prace budowlane wykonujemy?

Ekologiczne rozwiązania i elektroenergetyka to nasz konik. Jednak mając na uwadze harmonię, oferujemy również prace budowlane, które korespondują z naszą wizją troski o planetę i bezpieczeństwo energetyczne w domach. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz prac budowlanych.

Oferujemy między innymi fundamentowanie oraz roboty związane z budowaniem konstrukcji betonowych czy stalowych. Są to czynności podstawowe,od których rozpoczyna się każdą budowę. Samo budowanie konstrukcji nie dotyczy jednak tylko domów mieszkalnych – konstrukcje stalowe mogą być wykorzystane przy inwestycjach różnego rodzaju, również halach targowych czy innych tymczasowych przedsięwzięciach.

W każdym budynku potrzebna jest także instalacja sanitarna. Stworzenie odpowiedniego węzła sanitarnego wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Instalacja sanitarna to rozwiązanie na wiele lat, dlatego też niezbędne jest powierzenie jej odpowiedniej ekipie.

Na czym polegają prace budowlane wykończeniowe?

Każdy budynek, niezależnie od tego, czy jest w stanie deweloperskim, czy też buduje się od podstaw, musi być w efekcie odpowiednio wykończony. Na czym polegają prace budowlane wykończeniowe? Są to wszystkie czynności, które wykonywane są zarówno na fasadzie budynku, jak i w jego wnętrzu. Mamy tutaj więc do czynienia z tynkowaniem, ale także pracami wykończeniowymi pomieszczeń – wyrównywaniem podłogi, kładzeniem parkietu, montowaniem parapetów, instalacją ogrzewania (w tym instalacjami gazowymi) a także montażem rur kanalizacyjnych. W kwestii energetyki oferujemy także fotowoltaikę. Jeśli budujesz siedzibę firmy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą fotowoltaika dla firm.

Dzięki odpowiedniemu zapleczu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać zarówno wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, jak i większą część prac budowlanych.

Dlaczego roboty ziemne są tak ważne?

Kwestią, która jest kluczowa w przypadku budowy każdego domu, są prace ziemne. Grunt, na którym postawiony ma być budynek, musi zostać poddany analizie, która dołączona będzie do projektu architektonicznego. Jeśli grunt nie spełnia w sposób naturalny warunków, które pozwoliłyby na bezpieczną budowę, wykonywane są prace ziemne, mające na celu poprawę gęstości podłoża i jego dostosowanie pod inwestycję. Jest to kwestia bezpieczeństwa i wymóg zewnętrzny, który gwarantuje spokój mieszkańców budowli.

Prace ziemne w dużej mierze skupiają się wokół różnego rodzaju technik zagęszczenia gruntu. Ważna jest także jego stabilizacja, jeśli budynek stanąć ma na przykład w bliskim sąsiedztwie skarpy czy innego rodzaju obszaru, stanowiącego potencjalne zagrożenie.
Zapraszamy do zapoznania się a ofertą prac budowlach – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz również

Elektroenergetyka

Dowiedz się więcej

Zapytaj nas o szczegóły

Napisz do nas