Elektroenergetyka, prace budowlane
oraz zarządzanie projektami i nadzór
inwestorski

Elektroenergetyka

Nasz zespół tworzą eksperci w branży energetycznej. Dzięki temu możemy Ci zapewnić realizację kompleksowych przyłączy na niskim i średnim napięciu. Gwarantujemy bezpieczne podłączenie różnych obiektów, wśród których pojawiają się najczęściej: stacje ładowania, instalacje fotowoltaiczne czy też budynki przemysłowe. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz również zaplecze narzędziowe. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi, które pozwolą nam zadbać o skuteczne i bezpieczne zasilanie. 

Prace budowlane

SIGMA Technology & Energy Solutions to zespół specjalistów, wśród których znajdują się również eksperci z branży budowlanej. Dzięki temu zapewniamy kompleksową realizację prac ogólnobudowlanych. Nie musisz wynajmować kolejnej firmy, by zrealizować wszystkie niezbędne działania. Nasz zespół profesjonalistów zapewni Ci pełną usługę z zakresu projektowania, wykonawstwa oraz nadzoru prac. Sprawdź, co obejmuje oferta prac budowlanych!

Elektroenergetyka – wykonawstwo, zarządzanie, nadzór

Elektroenergetyka, czyli wytwarzanie, przesył oraz podział energii elektrycznej to w naszym wykonaniu nie tylko przyłącze elektroenergetyczne do instalacji fotowoltaicznej, farmy fotowoltaicznej czy stacji ładowania pojazdów. Podejmiemy się także prac, w których działania wykonywane są na wszelkiego rodzaju sieciach elektroenergetycznych, zarówno napowietrznych, jak i naziemnych. Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie rozdzielni prądu oraz stacji transformatorowych. Kable elektroenergetyczne nie mają przed nami tajemnic, dlatego wykonamy instalacje dla przemysłu, jak i złącza kablowe. Z przyjemnością podejmiemy się dla Państwa nie tylko prac wykonawczych, ale planistycznych oraz związanych z nadzorem nad poprawnością ich przebiegu. Pracujący w SIGMA Technology & Energy Solutions specjaliści dokładają wszelkich starań, by powierzone zadania były wykonane rzetelnie, a dzięki posiadanej wiedzy udokumentowanej certyfikatami i uprawnieniami, działają bezpiecznie.

Kompleksowe prace budowlane

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie posiadamy także kompleksowe prace budowlane. Szeroki zakres wykonywanych przez nas robót ogólnobudowlanych pozwoli na całościowe wybudowanie obiektu. Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych, jak i betonowych na solidnych fundamentach, wykończeniem oraz podłączeniem obiektu do sieci elektroenergetycznej, a także pozostałych instalacji. Świadczymy także usługi w zakresie robót ziemnych, czyli dostosowania gruntów do posadawiania budowli wszelkiego rodzaju. Podobnie, jak w przypadku elektroenergetyki nie tylko wykonujemy prace, ale i doskonale je planujemy, podejmujemy się także zarządzania oraz nadzoru nad powierzonymi zadaniami. Działamy szybko, dostosowując się do potrzeb klienta, ale także rzetelnie, z dbałością o najdrobniejsze detale, by wykonane przez nas prace były jak najtrwalsze – w końcu to one są naszą najlepszą wizytówką.

Zadania z zakresu elektroenergetyki oraz budowlane wykonujemy dla klientów biznesowych, instytucji państwowych, jak i klientów indywidualnych.