Stacje ładowania przy Miejscach Obsługi Podróżnych. Gdzie powstaną nowe stacje ładowania?

arykuł w kategorii: Poradnik,

Rozwój stacji ładowania pojazdów elektrycznych przebiega w bardzo szybkim tempie, co stanowi dobra wiadomość dla właścicieli tych samochodów i osób, które rozważają wymianę swojego auta na te bardziej ekologiczne. Gdzie można spodziewać się nowych punktów ładowania? Podpowiemy Ci, przy jakich Miejscach Obsługi Podróżujących powstaną stacje ładowania.

Stacje ładowania przy Miejscach Obsługi Podróżnych w Skoszewach

Miejsca Obsługi Podróżnych Skoszewy Wschód i Skoszewy Zachód zlokalizowanych przy autostradzie A1 zostaną wyposażone w nowoczesne stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Każda z nich będzie oferować co najmniej dwa punkty ładowania o minimalnej mocy 50 kW, zapewniając możliwość szybkiego zasilenia akumulatora w pojeździe. Inwestycja ta ma na celu ułatwienie podróżowania właścicielom pojazdów elektrycznych, oferując im opcję wygodnego i szybkiego ładowania na trasie​.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych przy MOP Knurów

Kolejne stacje ładowania pojazdów elektrycznych zostaną zainstalowane przy Miejscach Obsługi Podróżnych Knurów Wschód i Knurów Zachód na autostradzie A1. Lokalizacje te zapewnią dogodne miejsca do zasilania e-samochodów dla kierowców podróżujących zarówno w kierunku południowym, jak i północnym. Dzięki współpracy z firmą Greenway Polska punkty te będą oferować nowoczesne i szybkie ładowarki, znacznie skracając czas potrzebny na uzupełnienie energii. Właściciele pojazdów elektrycznych podczas ładowania będą mogli skorzystać z usług restauracji lub zrobić zakupy, efektywnie wykorzystując czas​​.

Punkty ładowania pojazdów przy MOP Mokrzyska

Na mapie stacji ładowania pojazdów elektrycznych pojawią się również punkty zasilania przy Miejscach Obsługi Podróżnych Mokrzyska i Bagno przy autostradzie A4. Każda z nich zostanie wyposażona w co najmniej dwa punkty ładowania o mocy minimalnej 50 kW. Te nowe instalacje mają na celu zwiększenie liczby stacji ładowania samochodów elektrycznych przy głównych trasach komunikacyjnych w Polsce, spełniając założenia projektu zmierzającego do rozwoju elektromobilności w kraju​.​

Stacje ładowania przy Miejscach Obsługi Podróżnych w Marwicach

Na drodze ekspresowej S3, w Miejscach Obsługi Podróżnych Marwice Wschód i Marwice Zachód, również powstaną nowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Zostaną one zlokalizowane w strategicznych punktach trasy i zainstalowane we współpracy z firmą GreenWay Polska. Moc oferowana przez te stacje ładowania pojazdów elektrycznych będzie wynosiła od 50 kW wzwyż. To świetna okazja dla kierowców, aby szybko uzupełnić energię i kontynuować podróż.

Nowoczesne stacje ładowania przy MOP Grabin

Nowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych powstaną także przy Miejscach Obsługi Podróżnych Grabin Wschód i Zachód przy drodze ekspresowej S7 będą oferować nowoczesne i szybkie punkty ładowania. Lokalizacje te zostały wybrane ze względu na strategiczne położenie, umożliwiając łatwy dostęp do usług ładowania dla dużej liczby kierowców. Operator stacji, firma GreenWay Polska, dokłada bowiem starań, aby zapewnić wysoką jakość usług i dba o regularną konserwację infrastruktury. Ładowarki o mocy 50 kW i wyższej pozwalają na szybkie uzupełnienie energii, co wydaje się szczególnie ważne dla kierowców podróżujących na długich trasach.

Instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych przy Miejscach Obsługi Podróżnych to w naszym odczuciu bardzo duże udogodnienie dla osób, które wybierają się w długie podróże. Znasz kogoś, kto zastanawia się, gdzie można naładować pojazd w trasie? Koniecznie podziel się z nim tym artykułem.

wróć do wszystkich artykułów