Lista popularnych stacji ładowania pojazdów w Zabrzu

arykuł w kategorii: Stacje ładowania,

Zabrze nie zostaje w tyle jeśli chodzi o rozwój elektromobilności i tak jak pozostałe miasta aglomeracji śląskiej oferuje swoim mieszkańcom wiele punktów ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych. Jeśli chcecie je poznać, czytajcie dalej!

Stacje ładowania pojazdów w Zabrzu

W Zabrzu zlokalizowanych jest wiele punktów zapewniających stacje ładowania pojazdów elektrycznych, co stanowi wygodne rozwiązanie zarówno dla mieszkańców, jak i osób odwiedzających to dynamicznie rozwijające się miasto. Nowoczesne stacje ładowania są dostępne na terenie Zabrza i umożliwiają użytkownikom pojazdów elektrycznych utrzymanie ich w pełnej gotowości do podróży. Poniżej lista ładowarek do samochodów elektrycznych.

adres lokalizacja typ ładowarki maksymalna moc stacji
ul. 3 Maja 93 Kopalnia Guido AC 22 kW
ul. Maurycego Mochnackiego 12 Sztolnia Królowa Luiza AC 22 kW
al. Korfantego 17 Makro AC 22 kW
ul. Wolności dz. nr: 1175/73 TSGZE AC 22 kW
ul. Szkubacza 1 M1 DC/AC 140 kW
ul. Powstańców Śląskich 5 TSGZE AC 22 kW
ul. Grunwaldzka 15 Słupek numer 1 AC 22 kW

Gdzie jeszcze można naładować samochód elektryczny w Zabrzu?

Oprócz wyżej wymienionych lokalizacji stacji ładowania pojazdów elektrycznych, na terenie Zabrza znaleźć można także inne punkty, w których można naładować baterię swojego elektryka.

Stacja ładowania pojazdów w Galerii Zabrze

Galeria Zabrze, będąca jednym z popularnych centrów handlowych w mieście, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów poprzez innowacyjne podejście do infrastruktury. W odpowiedzi na rosnącą popularność pojazdów elektrycznych i rosnące zainteresowanie ekologią oraz zrównoważonym stylem życia Galeria Zabrze wprowadziła stacje ładowania pojazdów elektrycznych na swoim terenie.

Ta inicjatywa ma znaczący wpływ na dostępność elektromobilności w Zabrzu. Galeria Zabrze jako centralny punkt spotkań i zakupów staje się także miejscem, gdzie użytkownicy pojazdów elektrycznych mogą nie tylko korzystać z różnorodnych usług i ofert handlowych, ale również ładować swoje pojazdy podczas wizyty w centrum. To wygodne rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców Zabrza, ale także dla osób spoza miasta, które odwiedzają Galerię Zabrze.

ELZAB 1 – punkt ładowania samochodów elektrycznych

Firma Elzab, działając jako aktywny uczestnik rosnącej rewolucji elektromobilności, wprowadza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Zabrzu. W ramach swojego zaangażowania Elzab udostępnia stacje ładowania samochodów elektrycznych o imponującej mocy 22 kW, pracujące na prądzie przemiennym 3-fazowym.

Dzięki inwestycjom w infrastrukturę ładowania, Zabrze podkreśla swoje zaangażowanie w rozwój elektromobilności i troskę o środowisko naturalne. Osoby wybierające pojazdy elektryczne w Zabrzu mogą cieszyć się mobilnością bez konieczności martwienia się o dostęp do energii, co stawia to miasto w czołówce miejsc sprzyjających ekologicznym inicjatywom transportowym.

wróć do wszystkich artykułów