Dzierżawa stacji ładowania

Dzierżawa stacji ładowania – redukcja kosztów

Proponujemy również naszym klientom rozwiązanie, które pozwala zredukować koszt inwestycji w stacje ładowania. Dzierżawa na okres 24 miesięcy umożliwia korzystanie z urządzenia za niewielką miesięczną opłatą. SIGMA pozostaje właścicielem urządzenia. Dzięki temu klient może uniknąć także kosztów naprawy w przypadku uszkodzenia.

blank

Dlaczego warto skorzystać z dzierżawy stacji ładowania?

Każdy dzierżawca otrzymuje również dostęp do serwisu. Dzięki temu w przypadku awarii w ciągu 72 godzin dostarczymy nowe urządzenie we wskazane miejsce. Po 24 miesiącach istnieje możliwość odkupienia stacji ładowania za 1 zł. Jeżeli klient zdecyduje się na takie rozwiązanie, zostaje właścicielem urządzenia.

Co ważne, koszt montażu oraz przygotowania linii zasilającej nie jest uwzględniony w wysokości raty. Istnieje jednak możliwość doliczenia tej kwoty, a także przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat. W takim przypadku wysokość raty będzie nieco wyższa.

Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Klient nie ponosi odpowiedzialności za urządzenie, a wszelkie obowiązki pozostają po stronie właściciela, czyli SIGMY. Dzierżawca zyskuje natomiast gwarancję ciągłości ładowania.

Zapytaj nas o szczegóły

biuro@sigmapolska.pl