Redukcja zanieczyszczenia powietrza to misja naszej firmy, dlatego w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czystą energię oraz zwiększającą się świadomość ekologiczną konsumentów, świadczymy usługi kompleksowego wdrożenia instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz Partnerów biznesowych.

Dzięki strategicznym Partnerom firmy SIGMA możemy zagwarantować kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych, w tym:
  • Obsługę postępowań administracyjnych;
  • Dobór optymalnego rozwiązania technicznego;
  • Projekt budowlany i wykonawczy farmy fotowoltaicznej;
  • Montaż i uruchomienie instalacji prosumenckich;
  • Wykonawstwo farm fotowoltaicznych dużych mocy;
  • Obsługę serwisową oraz gwarancyjną.
Zakres usług Klienci indywidualni Farmy fotowoltaiczne
Obsługę postępowań administracyjnych X X
Dobór optymalnego rozwiązania technicznego X X
Projekt budowlany i wykonawczy Nie dotyczy X
Montaż i uruchomienie instalacji X X
Obsługę serwisową oraz gwarancyjną. X X

Realizowane przez nas projekty wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, w oparciu o najwyższej klasy produkty. Oferujemy również pełne wsparcie przy postępowaniach administracyjnych związanych z budową instalacji oraz ubieganiem się o dofinansowanie.

Dlaczego warto rozważyć montaż instalacji fotowoltaicznej?
  • Ekologia
  • Oszczędność
  • Niezależność energetyczna
  • Dobra inwestycja na lata

Ekologia

Wybór odnawialnych źródeł energii jest wyrazem troski o środowisko naturalne i jakość życia przyszłych pokoleń na naszej planecie. Prąd wytworzony za pomocą paneli fotowoltaicznych oznacza mniej dwutlenku węgla w atmosferze. Chcesz oddychać czystym powietrzem? Zadzwoń do nas, opowiemy Ci jak dobrać ekologiczną instalację dopasowaną do Twoich potrzeb!


Oszczędność

Montaż paneli fotowoltaicznych umożliwia znaczną obniżkę rachunków za prąd. W ciągu dnia możesz cieszyć się darmową energią elektryczną ze słońca, a wyprodukowaną nadwyżkę możesz zmagazynować w sieci i odebrać w dogodnym dla Ciebie momencie. Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zaoszczędzić!

 

Niezależność energetyczna

Instalacja fotowoltaiczna to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezależność energetyczną. Już dzisiaj możesz wyposażyć się we własną mini-elektrownię! Montaż paneli świetnie sprawdzi się również w trudnodostępnym terenie, gdzie kłopotliwe będzie doprowadzenie konwencjonalnej linii kablowej lub napowietrznej. 

 

Inwestycja

Elektrownie fotowoltaiczne cechują się atrakcyjną stopą zwrotu inwestycji, która śmiało może konkurować z popularnymi sposobami lokowania kapitału. Nasza firma w sposób kompleksowy może przeprowadzić inwestora przez proces budowy farmy fotowoltaicznej od pozyskania gruntów, aż po uruchomienie instalacji i obsługę serwisową elektrowni.